Kontakt:

Areál Novako

362 62 Boží Dar 196

Telefon: +420 353 815 000

Mobil: +420 777 304 251

Mail: nordic@novako-ski.cz

  
Poradna Facebook ski a snowboard school Novako twitter

Zde jsme pro Vás připravili online poradnu, diskuzi, mezi Vámi a námi, kdy se pokusíme odpovědět na vaše dotazy, náměty. Pokud máte jakýkoliv dotaz, využijte okno níže.

dotazy

 • Mam dotaz ohledně výběru lyží…………Jezdím občas na běžky a nevím, který model bych užil nejvíce. Můžete mi prosím poradit?

  • Dobry den,
   Je opravdu dulezite se rozmyslet, kde budete chtit lyzovat, jak casto, klasika ci brusleni a kolik jsem ochoten do lyzarskeho vybaveni investovat……
   Kdyz budete znat odpovedi na tyto otazky,pak uz jednoduche vybrat tu spravnou vybavu…

 • Dobrý den,
  se zájmem jsem si přečetl rozhovor s panem Janem Novákem na webové adrese http://www.herzgebirge.cz/rozhovor-mesice/jan-novak-–-muz-se-srdcem-sportovce-rozhovor-vedl-jiri-kupilik-foto-archiv-jana-novaka/ V článku je zmínka o jeho propracované všobecné přípravě. Mohl bych znát podrobněji filosofii treninku pana Nováka?
  Předem mnohokrát děkuji za odpověď!
  S pozdravem
  Petr Wagner

  • Dobrý den,

   jsme rádi, že Vás to zaujalo a že máte zájem vědět podrobnější informace. Je těžké to tady rozebrat, každopádně základ naší přípravy spočívá ve využívání všech tréninkových prostředků, které jsou běžně k dispozici. Samozřejmě tato skladba se mění s věkem trénovaného jedince a je závislá na sportovních dovednostech, které jsou položeny již v dětství. V přípravě jsou tedy zařazeny například tyto sporty: míčové hry, gymnastika, kanoistika, turistika, běh, Orientační běh, horské kolo, veslování, lyžování, kolečkové lyže, sílá speciální a obecná atd………jak vidíte, je toho opravdu mnoho….
   Tak snad pro představu má odpověď stačila.

   Krásný den
   skola-bezky.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

two × four =