Kontakt:

Areál Novako

362 62 Boží Dar 196

Telefon: +420 353 815 000

Mobil: +420 777 304 251

Mail: nordic@novako-ski.cz

  
Poradna Facebook ski a snowboard school Novako twitter

Novák Nordic centrum

Novák Nordic School a Nordic Centrum Boží Dar

 

V letošním roce pro Vás Novák Nordic school připravila novinku formou nového Nordic centra na Božím Daru.

Škola běžeckého lyžování úspěšného českého reprezentanta v dálkových bězích, Petra Nováka, si pro Vás připravila zajímavé program a nabídky.

Není tomu tak dávno, co jste na denní světlo vytáhli nablýskané miláčky na dvou kolech. Po letošním příjemném létu pomalu opět nastává doba, kdy začínáme kola uklízet do garáží a sklepů a začínáme přemýšlet a plánovat, jak nejefektivněji využít dobu zimních radovánek. Mnozí z Vás se vydají za hranice naší země, aby si užili vítr ve vlasech při sjíždění alpských gigantů nebo se raději ohřát do teplých krajin. Pokud si vystačíte s tuzemskými sněhovými podmínkami a rádi se proháníte, či se chcete prohánět po našich horách na běžkách, tak jsme tu přesně pro Vás.

Máte v plánu určitý sportovní nebo osobní cíl běžkařské sezóny, či berete běžecké lyžování jako způsob tréninku a nabírání kondice pro letní sporty, nebo se Vám tento zimní sport jednoduše líbí a rádi byste se naučili základy tohoto krásného sportu? Neváhejte a navštivte nás buď na našich stránkách nebo přímo na Božím Daru

Nabídka služeb Novák Nordic Centra je opravdu široká. Počínaje běžeckými kurzy a kempy, přes prodejnu, půjčovnu a servis až k závodnímu Novák Open Teamu, jehož součástí je i Petr Novák a další naši závodníci. Samozřejmostí je i on-line poradna a v dnešní eletronické době I Facebookové stránky. Ale vezmeme to hezky popořádku.

Hlavní náplní školy jsou výukové kurzy. Můžete si vybrat mezi  jednodenními, víkendovými nebo individuální kurzy. Během kurzů se naučíte správnou techniku pro Vámi vybraný lyžařský styl, klasika nebo bruslení. Zdokonalíte se v ovládání svých dovedností. Ukážeme Vám, jak se správně starat o běžky než vyrazíte do stopy, ale I jak namazat na dobrý odraz. Instruktory jsou býválí závodníci, takže jste v nejlepších rukou. Výuka probíhá v krásných krušnohorských scenérií v okolí Božího Daru. Pro přihlášku navštivte naše stránky www.skola-bezky.cz.

Prodejna, půjčovna, servis. Vše naleznete pod jednou střechou, tudíž o Vás bude postaráno se vší parádou. Koupit si zde můžete lyže, boty a hole značky Rossignol, vosky a servisní materiál od norského Swixu, vázání Rottefella či Salomon a v neposlední řadě I týmové oblečení našeho Novák Open teamu.

Zapůjčit si můžete vybavení na několika úrvoních. Pro úplné začátečníky a lidi, kteří se chtějí na lyžích spíše projít máme vybavéní hobby. Pro ty ctižádostivější třídu sport a pro nejvědší nadšence a závodníky jsme v letošním roce připravili závodní materiál od značky Rossignol třídy race. Dokonce je myšleno na nejmenší, tudíž mohou Vaše ratolesti také vyrazit do stopy.

Další novinkou letošního roku je náš Novák Open Team. Staňte se členy závodního teamu spolu s Petrem Novákem. Budete čerpat z mnoha členských výhod! Slevy na veškerý sortiment Nordic centra a možnost nákupu teamového oblečení za výhodnou cenu.

Pokud se chystáte na závod, nebo jen nevíte jak si připravit lyže pro výlet, využijte našeho servisu, kde se o Vaše běžky postará náš servisman.

Na on-line poradnu se může obrátit každý s jakýmkoli problémem ohledně běžeckého lyžování. Náš tým Vám v co možná nejkratším čase odpoví a pomůže daný problem vyřešit.

Najdete nás i na Facebooku. Jdeme s dobou a proto veškeré novinky a aktuální dění můžete sledovat na našem profilu. Samozřejmě se nás můžete ptát I tam.

Kde nás najdete? Přímo v srdci Božího Daru hned vedle Konzumu Čáda, asi 50m od náměstí.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 

Kurzy na začátku letošní sezóny:

 

Víkendové:

14.-15.12.        klasika i bruslení

21.-22.12.        klasika i bruslení

5.-6.1.              klasika i bruslení

18.-19.1.          klasika i bruslení

Jednodenní:

28.12.                      bruslení

29.12.                      klasika

další kurzy pro Vás připravíme během prosince!

SKOL!!!

 

Novák Nordic Centrum Team

www.skola-bezky.cz

www.facebook.com/NovakNordicSchool

 

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

ten − 8 =