Kontakt:

Areál Novako

362 62 Boží Dar 196

Telefon: +420 353 815 000

Mobil: +420 777 304 251

Mail: nordic@novako-ski.cz

  
Poradna Facebook ski a snowboard school Novako twitter

V zimních měsících je pro většinu letních vytrvalostních sportů (cyklistika, triatlon, atd), kde je zapotřebí jízdy na kole, velmi těžké trénovat v tuzemských podmínkách. Proto přicházíme pro profesionální i amatérské cyklistické, triatlonové a jiné týmy či oddíly s nabídkou možnosti uspořádání objemového soustředění pod dohledem profesionálního trenéra.

Pokud Vás tedy nebaví sedět zavření doma a potit se v sedle ergonometru či trenažeru nebo nemáte dostatek financí, abyste mohli vzít své svěřence za teplen států jižní Evropy, jsme tu přesně pro Vás.

Nabízíme Vám naučení, či jen pouhé zdokonalení správné techniky, tréninkový plán pro rozvoj vytrvalosti, ale i jiných neméně důležitých schopností. Naučíme Vás, jak správně pečovat o lyže a spoustu jiných užitečných věcí.