Kontakt:

Areál Novako

362 62 Boží Dar 196

Telefon: +420 353 815 000

Mobil: +420 777 304 251

Mail: nordic@novako-ski.cz

  
Poradna Facebook ski a snowboard school Novako twitter

Dachstein

5 denní kurz

 

Svět nekonečného lyžování:

Stejně jako afričtí vytrvalci mají svou Velkou příkopovou propadlinu v jihovýchodní části svého kontinentu, evropští lyžaři běžci považují za svou meku vysokohorského tréninku rakouský ledovec Dachstein. Ledovcový masiv se využívá k najíždění prvních lyžařských kilometrů na čerstvém vzduchu a ve vysoké nadmořské výšce (2700 m.n.m.) v měsících, kdy celou evropu pokrývají zelené louky.

Ramsau/Dachstein

Středisko Ramsau, v samotném srdci Rakouska, je považováno za nejlepší centrum běžeckého lyžování v celém Rakousku. V zimním období je v okolí je vytyčeno více jak 220 kilometrů tratí a na své si přijdou opravdu všichni. Každý si může vybrat z 13 možných tras dle náročnosti, ale i své výkonnosti.

Nad tímto horským městečkem se rozprostírá ledovcový masiv Dachstein, na který denně zavítá jak velké množství reprezentantů ze všech částí světa, tak i několik desítek běžkařských nadšenců, kteří si chtějí užít první podzimní lyžovačky ve vysokohorských podmínkách v nádherném prostředí ledovce..

Termíny:                  

        

         

23.-27.10. 2013 

Místo konání:     

Ramsau am Dachstein (AUT)

Ubytování:  

Pension v Ramsau s polopenzí

Cena zahrnuje:   

Zajištění hotelu s polopenzí v místě výuky. (O místu a názvu budete informování mailem), výuku s instruktorem, přednášky, video rozbory vaší lyžařské techniky (v průběhu kurzu Vás budeme natáčet) a mnoho dalších užitečných informací kolem běžeckého lyžování.

 Místo srazu:  

23.10. večer do 22:00 

 Program: 

Největší část výuky strávíme samozřejmě na sněhu (cca 8 hodin).  V hodinách mimo praktickou část bude probíhat i teoretická výuka (Jak správně namazat pro skluz i pro odraz, technika běhu na lyžích, základy tréninku atd.).  Součástí kurzu je i debata s Petrem Novákem (s jedním z nejlepších světových dálkových běžců současnosti), který bude i přítomen po celou dobu kurzu a povede část výuky.

VÝUKA KLASICKÉ I VOLNÉ TECHNIKY (DLE VAŠEHO VÝBĚRU)

 Nezapomeňte:

Běžky, hole, boty, lyžařské boty, sluneční brýle, opalovací krém, teplé oblečení

 Cena: 

6.950 Kč

 Cena nezahrnuje:  

Dopravu (vlastní, pokusíme se v případě zájmu sjednotit dopravu pro optimální využití automobilů)

Ubytování s polopenzí 4x35€ na místě.

Skipas na 4 dny 114€

Podmínky:

Minimálním počtem zúčastněných je 5 osob. Naopak maximálním je 20 přihlášených na jeden termín. V případě většího zájmu pro Vás zajistíme kurzy v nových termínech. Pokud bude 4 a méně přihlášených, budou jim peníze vráceny.