Kontakt:

Areál Novako

362 62 Boží Dar 196

Telefon: +420 353 815 000

Mobil: +420 777 304 251

Mail: nordic@novako-ski.cz

  
Poradna Facebook ski a snowboard school Novako twitter

AKCE KAREL 2017

Speciální nabídka pro všechny „trhače“, „ladiče“, „prestyžáky“, běžkaře, hobbíky, no zkrátka pro všechny nadšence  milovníky úzkých prkének všech věkových, ale i výkonnostních úrovní.

Novák Nordic Centrum Boží Dar, jakožto test centrum Rossignol, Vám přináší možnost zazávodit si na stejných lyžích, na kterých se prohánějí světové extratřídy, jakými Martin Fourcade (FRA), Dorothea Wierer (ITA) – biatlon, Ilja Chernousov (RUS), Astrid Jacobsen (NOR) – běžecké lyžování, dozajista jsou.

Nechybí ani jezdci z české špičky. V biatlonu své soupeře na svých Rossignol Xium Premium prohání Michal Šlesingr. Obě české jedničky běžeckého lyžování, Martin Jakš a Petra Nováková se také mohou opřít o stabilní a rychlé lyže.

V neposlední řadě nesmíme zapomenout na českou laufařskou špičku, kterou bezesporu Petr Novák již několik let právoplatně zastupuje. Účastník zimní olympiády v Sochi 2014 si nemůže tyto závodní modely od Rossignolu vynachválit a těší se s nimi na každý start.

A jelikož Petr potvrdil svou účast na letošním ročníku Karlova Běhu 2017, zařazeného do seriálu závodů Stopa pro život, máte jedinečnou možnost postavit se na start na úplně stejných lyžích, ale nejen to. Lyže budou i stejně připraveny a namazány!

Ceník:

  • Rossignol XIUM Premim Skate – 1300 Kč
  • Rossignol XIUM WCS Classic – 1600 Kč

Cena zahrnuje kompletní servis běžek. Budou použity skluzné vosky úrovně LF+HF+CERA. U klasických lyžích navíc změření stoupací zóny na Vaší váhu a stoupací máza na dané podmínky.

Zájemce prosíme o včasnou rezervaci, je jen omezené množství párů lyží Rossignol XIUM Premium Skate a WCS Classic

  • Mail: nordic@novako-ski.cz
  • Tel.: +420 777 304 251 (Novák Nordic Centrum)
  • Tel2.: +420 737 832 395 (Jaromír Kubín – vedoucí projektu)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

five × one =